Sa m shum mi vonon mesazhet aq me i mir mduket shoku jot🤪🤪

We went from “mezi pres vitin e tret” to “dua te kthehem prape ne vit te par” real fast

Ju cunat qe postoni foto me shoke tbukur edhe nuk i boni tag ,ju zent diarrhea n 12 tnotes ishalla

U bo kohe qe spostoj ktu👄

Kenga e Rihanna ft Future- love song>>>>>>>>>>>😩

Guess who’s back madafakas. Meqe tw s’na lejon asnje emer qe ka gersi apo pint n’te vendosem me e bo kshu. Retweet t’gjej mutuals

Narcism+me=perfect duooo🤌🏼

stop being so horny

Ti pret finalen e europianit ndersa une ate midis brazilit dhe argjentines we’re not the same plakk😩🔥

How to make me happy :

Ai mesazhi: ''E di qe je ne gjume, por...'' It must be cute, I never got a text like that :`)

nëse më shikoni me kufje në rrugë, nuk po dgjoj muzikë, po dgjoj rreklamat 20 minutëshe në spotify

She’s afraid cuz I might get her crushes lol..she’s right in fact👄

Po prap single jemi, me sado qe t flasim😭😭

Best earth sign: Taurus Best fire sign: Aries Best air sign: Gemini Best water sign: Scorpio Best of all: Scorpio 😩

Skane pune tjt kta vec fishekzjarreve😩

Se di pse.. Po ky njeri t shto jeten 🥵🚬