Dursun Özbek: 'Banka Borcu 430 Milyon TL'

Galatasaray'da, her ay düzenli olarak gerçekleştirilen olağanüstü divan kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Divan toplantısında söz alan Galatasaray başkanı Dursun Özbek, sarı-kırmızılı ekibin banka borçları ve diğer konular hakkında bilgiler verdi kurula.

Dursun Özbek: 'Banka Borcu 430 Milyon TL'

Galatasaray'da, her ay düzenli olarak gerçekleştirilen olağanüstü divan kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Divan toplantısında söz alan Galatasaray başkanı Dursun Özbek,  sarı-kırmızılı ekibin banka borçları ve diğer konular hakkında bilgiler verdi kurula.

Galatasaray başkanı Dursun Özbek tarafından olağanüstü Divan Kurulu toplantısında yapılan açıklamada şu şekilde;


Divan toplantısında Dursun Özbek,” sarı-kırmızılı takımın banka borcunun 750 milyon TL olduğunu, Bu borcun 315 milyon TL seni size geçen akşam ödendi”dedi. Uzun zamandır beklediğimiz 15 bin kişilik basketbol takımımızın Salonu için de gerekli izinleri aldıklarının müjdesini Divan kuruluna verdi Dursun Özbek.

15 BİN KİŞİLİK BASKETBOL SAHASI

Galatasaray spor takımının maçlarını oynadığı Türk Telekom  Arena, stadının yanına konuşulan 15 bin kişilik spor salonu için bir konuşma yapan Dursun Özbek, stadın içinde birçok kullanma yerine dair açık baya alanlar var. Tabii ki bizler de bunları değerlendirmek istiyoruz. Bunun yanı sıra son kullanılacak teknoloji ile birlikte yakalanan zaferlerini canlı bir ortamda sergilenmesi için müze çalışmaları da faydalı olacak.

Düşündüğünüz 15 bin kişilik basketbol salonu için ise gereken izinler alındı. Yapılacak olan salonda sadece basketbol oynanmayacak. Birçok farklı etkinliklerinde bu salonda icra edileceği bilinsin. 

BORÇ AZALTILDI

Galatasaray'ın kasasına 342 milyon TL girdi. Paranın 315 milyon lirası DenizBank ve Aktif Bank kredi borçlarının ödenmesi üzere geçen gece 5 dakika sürmeden vermiş olduğumuz bankaların hesaplarına yatırıldı. Bankalara olan toplam borcumuz 750 milyon TL civarında iken şu an ise Bankalara olan borcumuzun 315 milyon TL’si ödenerek bu borç, 430 milyon TL civarına inmiştir.İhalelerden gerçekleştikten alacağımız diğer ücretler ile birlikte bazı kalan borçları daha hiç beklemeden kapatacağız. Bizim yönetimimiz bu genel kurulda vermiş olduğu tüm sözleri gerçekleştirerek sözlerinin arkasında durmak için tüm çabalarını sarf etmektedir diyerek Dursun Özbek sözlerini noktaladı.

Dursun özbek banka borç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?