Samsug SDI, Fabrika'da Çıkan Yangını Doğruladı!

Teknolojide son yıllarda yapmış olduğu atakla adından söz ettiren Samsung firmasının bataryalarını üretim yapan fabrikada yangın çıktı. Özellikle Galaxy Note 7 bataryalarının üretimini yapan testislerde çıkan yangın korku dolu anların yaşanmasına neden.

Samsug SDI, Fabrika'da Çıkan Yangını Doğruladı!

Teknolojide son yıllarda yapmış olduğu atakla adından söz ettiren Samsung firmasının bataryalarını üretim yapan fabrikada yangın çıktı. Özellikle Galaxy Note 7 bataryalarının üretimini yapan  testislerde çıkan yangın korku dolu anların yaşanmasına neden.


Çıkarmış olduğu akıllı telefonlar, tabletler ve birçok elektronik cihazlarda kullanıcılar tarafından bir tercih edilen Samsung, kendi bataryalarını üreten ve piyasaya süren firmanın fabrikasında çıkan yangın duyurdu. Samsung SDI üretim tesislerinde başlayan bu küçük yangın için doğrulama yaparak açıklamalarda bulundu.


Samsung tarafından kendi bataryalarını üreten fabrika da çıkan yangın hakkında şok açıklamalar yapıldı;

YANGIN DEPODA BAŞLADI

Teknoloji devi Samsung SDI Yetkililerinden olan Shin Yong-doo, çıkan yangından  dolayı herhangi bir sıkıntı yaşanmadı Tianjin fabrikasında yapılan üretimin  devam ettiği ve bu başlayan yangının üretim bandında olmadığı sadece depoda çıktığını açıkladı.

Sosyal medyada paylaşılan resimlerde ise üretim tesisinin bulunduğu bölgede resimlerde açık olarak görünen gökyüzünün çıkan yangından dolayı siyaha bürünmesi dikkat çekmişti.

NOTE 7'DE FİYASKO YAŞANDI

Yangının çıktığı Samsung SDI  Tesisleri, Bilindiği üzere Samsung'un en geniş kapsamlı batarya tedarikçilerindendir. Bu firma sorun yaşanan Samsung Galaxy Note 7 nereli cihazların bataryalarını da üreten teyzesi olmuş ve üretimde de büyük bir fiyasko yaşanmıştı.

samsung yangın açıklama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?