Gta 5 Her Geçen Gün Rekora Koşuyor!

Dünyanın en çok oynadığı oyun sıralamasında ilk sırada bulunan GTA 5 yıllar geçmesine rağmen koltuğunu kimseye bırakmadı. İşte GTA 5 yapımcı firması tarafından paylaşılan o istatislikler.

Gta 5 Her Geçen Gün Rekora Koşuyor!

Dünyanın en çok oynadığı oyun sıralamasında ilk sırada bulunan GTA 5 yıllar geçmesine rağmen koltuğunu kimseye bırakmadı. İşte  GTA 5 yapımcı firması tarafından paylaşılan o istatislikler.

Xbox 360, Play Station 3, Playstation 4 bilgisayar oyun konsollarına çıkartılan GTA 5 çıkış tarihinin  üzerinden 4 yıl geçmiş olmasına rağmen oyun severler tarafından en çok satın alınan oyunu olma özelliğini ahlak korumaya devam ediyor.

UZUN YILLARDIR TEK TUTULAN OYUN

Haftalarda GTA 5 oyununun yayıncı firmalarından olan Take Two’un  yapmış olduğu Açıklama ile beraber son yıllarda GTA oyununa duyulan ilginin oyunun çıkmasının  üzerinden yıllar geçmiş olmasına rağmen artmasına dikkat çekildi. Yıllar önce GTA 2, GTA 3, GTA Vice City, GTA San Andreas ve GTA 4 From Liberty City, oyunları ile rekora koşan GTA serisi son olarak ise GTA V ile dünya çapında satış rekorları kırarak kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen oyunlar sıralamasına adını yazdırdı.

4 YIL GEÇMESİNE RAĞMEN LİDER

Dördüncü yılını bitirmesine rağmen GTA 5 oyun severler tarafından hala büyük bir ilgiyle takip edilmekte. Yeni bir bilgisayar oyununun çıkması ile birlikte tek akla gelen oyun içeriğinin GTA 5 olması ve oyunun her geçen gün odak noktası olması kullanıcıların tercihini belli ediyor. GTA 5 oyunu Single Player modunda her ne kadar çoktur tutulsada, oyunun yapımcı firması Rockstar Games, oyunun multiplayer  yani online modundaki içerikleri her geçen gün farklı bir şekilde güncelliyor. Oyununun online bölümünde yapılan bu değişiklikler ise oyunu olan ilginin daha da yükselmesini sağlıyor.

 

 

gta 5 rekor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?