Gülben Ergen Kıskançlık Krizine mi Girdi?

Türkiye'nin sevilen ses sanatçılarından güzeller güzeli Gülben Ergen ile eski eşi Mustafa Erdoğan'ın arası neden açıldı? ikili arasında kara kedi mi girdi? Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan'ın arasını açan nedenler neydi?

Gülben Ergen Kıskançlık Krizine mi Girdi?

Türkiye'nin sevilen ses sanatçılarından güzeller güzeli Gülben Ergen ile eski eşi Mustafa Erdoğan'ın arası  neden açıldı? ikili arasında kara kedi mi girdi? Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan'ın arasını açan nedenler  neydi?


Sinema ve tiyatro sanatçısı Yılmaz Erdoğan'ın abisi Mustafa Erdoğan ile bir evlilik gerçekleştiren Gülben Ergen, evliliklerinin kötüye gitmesi ile birlikte aralarındaki saygının ortadan kalkması ve evlilik ortamının bulunmaması üzere boşanma kararı almıştı. Boşanma kararı aldıktan sonra Mustafa Erdoğan'dan tek celsede boşanan Gülben Ergen, daha sonra çocuklarının aracılığıyla eski babalarıyla yan yana gelmeye başlamıştı sadece.

Evliliğe dair son zamanlarda yapmış olduğu açıklamalarla da dikkat çeken Gülben Ergen, tekrar yeniden evnebileceğini söylemişti. Yeniden evleneceğini sinyalini veren Gülben Ergen çok kısa bir süre içerisinde ekranların sevilen spikeri Erhan Çelik ile sürpriz bir şekilde dünya evine girdi. Erhan Çelik ile dünya evine girdikten sonra umreye giden Gülben Ergen ve eşi Döndükten Kısa bir süre sonra aralarında aşamadıkları sebepleri göstererek boşanma kararı almışlardı. Gülben Ergen ve Erhan Çelik'in boşanma nedeni olarak ise Gülben Ergen'in eski eşi olan Mustafa Erdoğan'la görüşüyor olması magazin basınında iddia edilmişti. 

"EVLENECEK İNSAN BÖYLE MESAJLAR ATMAZ"

Son olarak oğulları atlasın Geçtiğimiz ayda  doğum gününde bir araya gelen Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan arasında bir tartışma yaşandı. Çiftin gergin olduğu ortamda bulunanlar tarafından gözden kaçmadı. Yaşanan bu gerginliğin nedeni ise “ bir de bizden dinleyin” programının sunucusu olan Esra Sönmezer olduğu iddia edildi. iddiaya göre güzel sonucunun “ Mustafa Erdoğan bana mesaj atıyor. Ona ilgi duymuyorum. Son zamanda çıkan haberlere göre, eski eşi Gülben Ergen hanımla yeniden evlenecekler diye duydum. Eğer evleneceklerse Allah mutlu etsin. Evlenmeyi düşünen biri bunun gibi mesajlar atmaz”demişti.

YAN YANA GELMİYORLAR

Mustafa Erdoğan ve Esra Sönmez arasında yaşandığı iddia edilen bu mesajları öğrenen Gülben Ergen'in ise canının iyiden iyiye sıkıldığı öğrenirken O günden sonra eski eşi Mustafa Erdoğan'la yan yana gelmediği. Hatta oğulları ile birlikte sürekli yan yana poz veren eski eşlerin bu yüzden de tartıştığı öğrenildi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?