Aleyna Tilki Sosyal Medya Hesabını Kaptırdı!

Sosyal medyada cevapsız çınlama şarkısı ile gündeme oturan genç şarkıcı Aleyna Tilki hacklendi. Cevapsız çınlama şarkısı ve Hande Yener ile girmiş olduğu ikili diyalogla gündeme oturan 16 yaşındaki şarkıcının Instagram hesabı hacklendi.

Aleyna Tilki Sosyal Medya Hesabını Kaptırdı!

Sosyal medyada cevapsız çınlama şarkısı ile gündeme oturan genç şarkıcı Aleyna Tilki hacklendi. Cevapsız çınlama şarkısı ve Hande Yener ile girmiş olduğu ikili diyaloglar gündeme oturan 16 yaşındaki şarkıcının Instagram hesabı hacklendi.

Dünyanın en çok tıklanan ve en çok takip edilen video paylaşım sitesi YouTube'da son 6 ay içerisinde  çıkarmış olduğu” cevapsız çınlama” şarkısıyla 210 milyondan fazla tıklama alarak büyük bir rekora imza atan 16 yaşındaki güzeller güzeli genç şarkıcı Aleyna Tilki'nin sosyal medya hesabı hacklendi.

“Cevapsız çınlama” şarkısıyla Türkiye'de tanınan ve sosyal medyada Fenomen haline gelen Aleyna Tilki fırtına gibi esmeye devam ediyor. Sosyal medya hesaplarında binlerce takipçisi  bulunan genç şarkıcının kendi hesabını hacklendiğini Yine sosyal medya hesabı Twitter üzerinden sevenlerine duyurdu. Özellikle Nargile içerken çekilmiş fotoğraflarıyla sosyal medyaya düşen Aleyna Tilki, ayrıca  tepkisini de sosyal medya hesabı üzerinden gösterdi.


Sosyal medya hesabının hacklendiğini açıklayan Aleyna Tilki, hesabını ekleyen kişinin de kim olduğunu bildiğini iddia ederek “ ben emeklerimi harcayacağım” açıklaması yaptı.

Aleyna Tilki Twitter'dan şu açıklamaları yayınladı; “ Instagram hesabımı kapatmaya neden olan şizofren insanı ben biliyorum! Bunun yüzlerce fack hesabı var ve kafayı sıyırmış!!! ümit ediyorum ki kapatılan hesabı tekrar geri alabileceğim, hiç iyi şeyler yaşanmayacak. Sizler çok yanlış kişiye yaptınız bunu. Aileme, Şahsıma ve karakterime küfür ettiğiniz. Saygısızlık yaptınız. Demek ki sıra bana geldi. Asla sizlere emeklerimi harc atmayacağım.

aleyna tilki sosyal medya hesap
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?