Yakışıklı Oyuncu Arnavut Sevgilisiyle Evlendi!

Türkiye'nin yakışıklı ürünlerinden olan Tolgahan Sayışman Arnavut sevgilisi Alimeda Abazi sonunda muratlarına erdiler. iki yılı aşkın süredir birlikte olan Tolgahan Sayışman ve Arnavut sevgilisi evlendi. Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi tarafından yapmış oldukları düğünün fotoğrafları ise paylaşılmadı.

Yakışıklı Oyuncu Arnavut Sevgilisiyle Evlendi!

Türkiye'nin yakışıklı ürünlerinden olan Tolgahan Sayışman Arnavut sevgilisi Alimeda  Abazi sonunda muratlarına erdiler. iki yılı aşkın süredir birlikte olan Tolgahan Sayışman ve Arnavut sevgilisi evlendi. Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi tarafından yapmış oldukları düğünün fotoğrafları ise paylaşılmadı.


ekranların yakışıklı ismi Tolgahan Sayışman, iki yıldır beraber olduğu Arnavut sevgilisiyle birlikte Los Angeles'ta Dünya evine girdi. Çift, paylaşmış olduğu fotoğrafla bekarlığa veda ettiklerini resmen duyurdular.

LOS ANGELES'TE EVLENDİLER

2 yıldır beraber olduğu sevgilisi ile Los Angeles'ta evlenen Tolgahan Sayışman,     Bekarlığa Veda ettiğini yayınlamış olduğu Fotoğrafla herkese duyurdu. ancak evlenen yeni çektim izin düğün fotoğrafları ise henüz yayınlanmadı.

Uzatmalı sevgilisiyle 2 yıl sonra Dünya evine giren yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman, ilişkilerinin başlamış olduğu şehir evlendi. Sosyal medya üzerinden bekarlığa veda resmi yayınlayan yakışıklı oyuncu, evlilik kararından sonra elini hızlı tutarak Arnavut sevgilisiyle tanışmış olduğum Los Angeles'ta dünya evine girdi.

RESİM PAYLAŞTI

Geçtiğimiz haftalarda nikah yapmak için Amerika'ya Uçan ikili, özellikle 13 Şubat tarihine tercih etti. Tolgahan Sayışman evlilik tarihlerinin de sevgilisi Almeda Abazi’nin doğum günü olan 13 Şubat günü olmasını isteyerek düğünlerini aynı tarihte yaptı.Ayrıca yakışıklı oyuncu Bekarlığa Veda pozunu ise sosyal medya hesabı üzerinden yayınla. sosyal medya üzerinden paylaştığı fotoğrafın altına da duygularını dile getiren Tolgahan Sayışman, sevenlerini duygulandırdı.

tolgahan sevgili evlenme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?