Fatma Girik O Haberleri Yalanladı!

Türk sinemasının gelmiş geçmiş en iyi kadın oyuncularından sayılan Fatma Girik’ten sevindiren haber geldi. boncuk gibi gözleriyle Türk sinemasında bir dönem Fırtınalar estiren oyuncularından Fatma Girik, yavaş yavaş iyileşmeye başlıyor.

Fatma Girik O Haberleri Yalanladı!

Türk sinemasının gelmiş geçmiş en iyi kadın oyuncularından sayılan Fatma Girik’ten sevindiren haber geldi. boncuk gibi gözleriyle Türk sinemasında bir dönem  Fırtınalar estiren oyuncularından Fatma Girik, yavaş yavaş iyileşmeye başlıyor.

Kasım 2016 tarihinde  kalça protezi ameliyatı gerçekleştirilen Türk sinemasının efsane isimlerinden Fatma Girik'in sağlık durumunun her geçen gün iyiye gittiği öğrenildi. Magazin basınına yansıyan birçok haber için yalanlama açıklamasında bulunan Fatma Girik, sağlığı hakkında da önemli açıklamalarda  yaptı.

 İşte Türk sinemasının sevilen ismi Fatma Girik in yapmış olduğu açıklamalar;

Geçirmiş olduğu kalça ameliyatından sonra evinde istirahate geçen Fatma Girik, artık adım atmaya başladığını ve hakkında çıkan birçok yalan haber içinde üzüntülü olduğunu dile getirdi. Geçirdiği operasyondan sonra evinde kendini dinlenmeye aldığını açıklayan Fatma Girik, basına yansıyan “hastaneye kaldırıldı” şeklindeki haberleri ise kendi ağzından yalanladı.

Geçirdiği operasyonun önemli olduğunu söyleyen Fatma Girik, Tabii ki geçirdim operasyondan sonra rutün olarak kontrolleri gitmem gerekiyordu ve ben de bütün kontrollerim için hastaneye gidiyordum. Ben gittiğim sırada beni hastanede gören muhabirler de tabi ki yalan haber yapmaya devam ettiler. Her geçen gün sağlık durumunun daha iyiye gittiğini söyleyen Fatma Girik, iyileşme süreceğim gün be gün artıyor dedi.

UYDURMA HABER

Sanırım gazeteciler Türkiye'de yapacak fazla haber bulamıyorlar o yüzden beni kullanıyorlar diyen Fatma Girik, “hem de yapılan haberlerin hepsi uydurma ve yalan haberler” sözleriyle de konuşmasına son verdi.

fatma girik açıklama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?