Binali Yıldırım: 'Millet Evet Mührünü Vuracak'

Referandum kararın alınmasından sonra çalışmaların başlayacağını açıklayan AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, referandum çalışmaları için tarih verdi. AK Parti Genel Başkanı ve başbakan Binali Yıldırım, 25 Şubat 2017 Ankara Arena'da kampanyanın başlangıç sürecinin işleyeceğini ve bu başlangıcı muhteşem bir katılımla gerçekleştireceğini dile getirdi.

Binali Yıldırım: 'Millet Evet Mührünü Vuracak'

Referandum kararın alınmasından sonra  çalışmaların başlayacağını açıklayan AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, referandum  çalışmaları için tarih verdi. AK Parti Genel Başkanı ve başbakan Binali Yıldırım, 25 Şubat 2017 Ankara Arena'da kampanyanın başlangıç sürecinin işleyeceğini ve bu başlangıcı muhteşem bir katılımla gerçekleştireceğini dile getirdi. 

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde gerçekleştirilen Ak Parti grup toplantısında Başbakanın Binali Yıldırım, referandum kampanyasına yönelik açıklamalarda bulundu. İşte Başbakan Binali Yıldırım tarafından yapılan o açıklamalar;

"HER YERİ DOLAŞACAĞIZ"

Referandum sürecini hayırcı Blokları tarafından yalan ve iftiralarla sakatlanmaya çalışanların olduğunu dile getiren Başbakan Binali Yıldırım, bizler bütün çalışmalarımızda sağduyu elden bırakmayacağız. Önümüzdeki ay sürecimiz var ve bu sürecimiz boyunca memleketimizin her yerini karış karış gezmeyi  hedefliyoruz.

"EVET" MÜHRÜNÜ VURACAKLAR"

Milletin beklentileri  karşılanmayan 1982 model anayasanın, referandumla beraber değiştirilerek yeni bir şekilde vatandaşın karşısına çıkmasını sağlayan Ak Parti hükümeti ve MHP arasında gerçekleştirilen toplantılarda alınan kararlar doğrultusunda Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde kabul edilen referandum süreci ile birlikte yeni bir dönem başlamak üzere. 16 Nisan'da Sandığa gidecek olan vatandaşlar darbe ürünü olarak görünen 1982 anayasasını değiştirecekler ve “ evet” mührünü vurarak bu işi bitirecekler diyen Binali Yıldırım, hayırcı Blokların kelime oyunlarına devam ettiklerini, Ancak Lafla peynir gemisi nin yürümeyeceğini ve hayırıcıların binmiş olduğu  HDP, Feto ve  PKK gemisinin hiç yürümeyeceğini dile getirdi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?