Tarkan, Darüşşafaka İçin Sahneye Çıktı!

Türkiye'nin tartışmasız Megastar’ı Tarkan, hayranlarına ve sevenlerine yeni albüm müjdesini verdi. İstanbul'da Darüşşafaka yararına verilen konserde sahneye çıkan Megastar Tarkan, sevenlerine gecede sevilen şarkıları seslendirdi. Darüşşafaka yararına verilen konserde Volkwagen Arena'da sahneye çıkan Megastar Tarkan’ın Bu konsere binlerce hayranı tarafından izlendi.

Tarkan, Darüşşafaka İçin Sahneye Çıktı!

Türkiye'nin tartışmasız Megastar’ı Tarkan, hayranlarına ve sevenlerine yeni albüm müjdesini verdi. İstanbul'da Darüşşafaka yararına verilen konserde sahneye çıkan Megastar Tarkan, sevenlerine gecede sevilen şarkıları  seslendirdi. Darüşşafaka yararına verilen konserde Volkwagen Arena'da sahneye çıkan Megastar Tarkan’ın  Bu konsere binlerce hayranı tarafından izlendi.

Darüşşafaka yararına verilen konserde sahneye çıkan Türkiye'nin Popstar Tarkan, vermiş olduğu konserde seyircilerine de seslenerek “ hem eski hem de yeni şarkılarından karışık söylüyorum, ama bu demek değildir ki yeni albüm yoktur” bu sözleriyle sevenlerine yeni albümün yolda olduğu hazırlığını da veren Megastar Tarkan, yaklaşık 3 yıldır üzerinde çalıştığı yeni pop albümünün çıkacağına sevenlerine duyurdu.

Yeni çıkaracağı albümü hakkında ip uçları veren Tarkan, albüm konusunda ise içini çok rahat olduğunu tüm sevenlerine layık bir şarkılardan oluşan albüm çıkaracağını söyledi. Sahneden albümün ne zaman çıkacağını soran seyircilere ise Tarkan, yeni çıkaracağı pop albümünün “sıcaklar gelince çıkacak” dedi.

Tarkan'ın Darüşşafaka Eğitim Kurumları için çıkmış olduğu konserdeki elde edilen gelir ile Darüşşafaka Eğitim Kurumları kampüsü'nde Sanat Merkezi oluşturulacağı söyledi. Açılacak olan Darüşşafaka Sanat Merkezi'nde keman, piyano, çello perküsyon odsı, saksafon, resim, heykel atölyeleri, Şan eğitimi ve drama salonlarının olacağı öğrenildi

tarkan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?