Diva Bülent Ersoy, Safiye Soyman'ı Üzdü!

Türkiye'nin Diva lakaplı sanatçısı Bülent Ersoy’un sanat müziğinin sevilen sesi olan Safiye Soyman da birlikte televizyon programı yapacağı iddiaları için vermiş olduğu yanıtlar Safiye Soyman’ı üzdü.

Diva Bülent Ersoy, Safiye Soyman'ı Üzdü!

Türkiye'nin Diva lakaplı sanatçısı Bülent Ersoy’un  sanat müziğinin sevilen sesi olan Safiye Soyman da birlikte televizyon programı yapacağı iddiaları için vermiş olduğu yanıtlar Safiye Soyman’ı üzdü.

Adana'da bir alışveriş merkezinde sevenleriyle buluşan Safiye Soyman ile Faik Öztürk, hayranlarıyla bol bol imza dağıtarak resimleri çektirdi. Safiye Soyman kendisine sorulan Diva Bülent Ersoy'un kendisi için “ ben lokomotifi, vagonlarla lokomotifin yan yana gelmesi iştigal olur” açıklamasının sorulması üzerine Safiye Soyman,” Bülent Ersoy'un söylemiş olduğu bu sözleri duyduğu zaman 54. yaş gününü kutladığını ve 54. yaş gününde Bülent Ersoy'un kendisini üzdüğünü ve ağlattığını” söyledi.

"BEN LOKOMOTİFİM"

Türkiye'nin eskimeyen seslerinden Diva Bülent Ersoy, kendine has yorumlarıyla sanat müziğinin ve Türk musikisinin en önemli isimlerinden tartışmasız biridir. Geçtiğimiz zamanlarda kendisi gibi sanat müziği sanatçısı olan Safiye Soyman’la sarfettiği sözlerden dolayı arası açılmıştı. Bülent Ersoy'un kendisi hakkında yapmış olduğu bu açıklamaları duyan Safiye Soyman, o an çok üzüldüğünü hıçkıra hıçkıra anladığını dile getirerek üzüntüsünü dile getirmişti.

"LOKOMOTİFLER ARKADAN GELİR"

Bülent Ersoy kendisinin sadece başlıbaşına bir lokomotif olduğunu, vagonların ise sadece kendisinin arkasından geleceğini ve kadrolarını oluşturabileceğini açıklayarak dikkatleri üzerine çekmişti.

bülent ersoy safiye soyman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?