Mahmut Tuncer'in Programında Gelin Dolandırıcı Çıktı!

Türk Halk Müziği'nin sevilen sesi Mahmut Tuncer'in düğün yapamayan çitler için Kanal 7 ekranlarında yapmış olduğu programda yine izleyenleri şoke eden bir olay yaşandı. işte Mahmut Tuncer'in sunmuş olduğu programında yaşanan o olay.

Mahmut Tuncer'in Programında Gelin Dolandırıcı Çıktı!

Türk Halk Müziği'nin sevilen sesi Mahmut Tuncer'in düğün yapamayan çiftler için Kanal 7 ekranlarında yapmış olduğu programda yine izleyenleri şoke eden bir olay yaşandı. işte Mahmut Tuncer'in sunmuş olduğu programında yaşanan o olay.

Mahmut Tuncer tarafından ekranlara gelen programda  büyük bir şok yaşandı. Program esnasında canlı yayına katılan Kocaeli Gebze'den Nazım Konukseven adındaki vatandaş, stüdyoda bulunan 49 yaşındaki Suriye uyruklu ve Türkçe bilmeyen gelinin kendisini toplam 10 bin lira dolandırdığını iddia etti. Olay bununla da bitmedi. Daha sonra yayına bağlanan bir kişi daha ise Manisa'dan aradığını ve kendisinin de 23 Bin TL dolandırıldığını iddia etti.

Canlı yayına bağlanan bu kişilerden sonra büyük bir şok yaşayan stüdyodakiler ve program sunucusu Mahmut Tuncer ise üzerindeki bu şoku atlatamadan tekrar Manisa'dan yayına bağlanan İbrahim Kutu'da gelin tarafından 20 bin lira dolandırıldığını, Konya'dan arayan Ali Toprak isimli vatandaş ise 49 yaşındaki Suriyeli kadının kendisini evlilik vaadiyle kandırıp, parasını alarak kayıplara karıştığını söyledi.


Emniyet güçlerine yapılan ihbardan sonra ise Stüdyoya gelen Polis ekipleri, Sabuha Alahmad’ı gözaltına aldılar.


İfadesi alınması üzere karakola götürülen Suriyeli kadın, ilk Vermiş olduğu ifadesinde suçunu itiraf etti. Suriye'den Gaziantep'e geldiğini açıklayan 49 yaşındaki kadın, çok zor durumda kaldığını ve bu yüzden de erkekleri dolandırmaya mecbur kaldığını söyledi. Hemen hemen her ilde bir evlilik yaptığını açıklayan Suriyeli kadın, bu şahısları geçinmek için dolandırdığını itiraf etti. Suçunu itiraf eden Suriyeli kadın, daha sonra tutuklanarak cezaevine gönderildi 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?