Yetişkinler Anne Sütünü İçebilir mi?

Dünya genelinde herkes tarafından cevabı aranan anne sütünün yetişkinlere faydası var mı? sorusunu sizler için araştırdık. İşte herkes tarafından merak edilen anne sütünün yetişkinlere herhangi faydasının olup olmadığı ile ilgili bilgileri haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Yetişkinler Anne Sütünü İçebilir mi?

Dünya genelinde herkes tarafından cevabı aranan anne sütünün yetişkinlere faydası var mı?  sorusunu sizler için araştırdık. İşte  herkes tarafından merak edilen anne sütünün yetişkinlere herhangi faydasının olup olmadığı ile ilgili bilgileri haberimizin devamında bulabilirsiniz.


Uzun yıllardır İspanya'da yaşayan Sabiha isimli vatandaş, günlük tükettiğiniz bir fincan kahvenin hiçbir işe yaramadığını karar verdi. Enerjisini arttırmak adına günde bir sefer kahve tükettiğini söyleyen Sabiha isimli kadın, uyguladığı bu tüketiminin herhangi bir faydasını görmediğini açıkladı.

YETİŞKİNLER KULLANABİLİR

Esas enerjisini arttırmak adına kimsenin denemediği bir şeyi deniyen Sabiha isimli kadın, günde bir bardak anne sütü içmeye başladığını söyledi. Anne sütünü bulabilmek için ise yakın çevresinde bulunan arkadaşların da rica ettiğini söyleyen yetişkin kadın, özellikle anne sütünün kısa bir süre içerisinde insanlar tarafından keşfedileceğini, kullanılan anne sütünün cilde iyi geleceğini ve  bağışıklığı güçlendirdiğini bilinmesini. bununla beraber de yetişkinlerin de ayrıca anne sütünü içebileceğini ortaya attı.  İspanya'da yaşayan Sabiha isimli kadın anne sütünü özellikle vücut geliştirmeciler için faydalı olduğunu, kas gelişimlerini arttırdığını ve Kemoterapi gören hastalara da iyi geldiğini söyledi.

KEMOTERPİ HASTALARINA İYİ GELİYOR


Sakiha isimli kadın, bir internet sitesinde yayınladığı yazısında bir anne sütünün şekerli bir tadı olduğunu ve çok da iştah açıcı olmadığını yazarak ancak anne sütünü içtikten daha sonra enerji durumunun iyiye gittiğini söyledi. Genç kadının bu açıklamalarına karşı emzirme danışmanı olan Alba Padro ise  açıklanan etkilerin aslında psikolojik olduğunu, söylendiği gibi anne sütünün aslında sadece bebekler için fayda taşıdığını söyledi. Ayrıca Sabiha'nın açıkladığı gibi anne sütünün Ayrıca "kemoterapi" hastalarına gerçekten de iyi gelebileceğini ise kabul etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?