CHP Referandum Turuna Başladı!

Referandum çalışmaları kapsamında Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 26 Şubat Pazar günü CHP Eski milletvekilleri ve PM üyelerinin yanı sıra il başkanlarının da katılacağı toplantıda bir araya gelecek.

CHP Referandum Turuna Başladı!

Referandum çalışmaları kapsamında Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 26 Şubat Pazar günü CHP Eski milletvekilleri ve PM  üyelerinin yanı sıra il başkanlarının da katılacağı toplantıda bir araya gelecek.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun referandum toplantısı için daha önceden açıklanan Parti örgütleri ve eski CHP milletvekilleri ile bir araya geleceğini söyledi. Gazetecilere açıklamalarda bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Tekin  Bingöl, referandum kampanyası kapsamında Parti örgütleri ile bir araya gelecek olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 26 Şubat Pazar günü yeni bir toplantı yapacağını duyurdu. Yapılacak olan bu toplantıya eski Cumhuriyet Halk Partisi milletvekilleri, Parti il başkanları, PM  üyeleri ve Cumhuriyet Halk Partisi üyesi 1500 kişinin katılım yapacağını bildirdi.

EVET-HAYIR FARKI


Referandum sürecini en iyi şekilde değerlendirmek için Cumhuriyet Halk Partisi genel merkezinde bir araya  geleceğini açıklayan CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, birlikte bu sürece çok ciddi bir şekilde katkılar sağlanacak, toplantıya katılacak olan herkesin son derece deneyimli  kişiler olduğunu söyleyebiliriz dedi. 16 Nisan'da yapılacak olan referandum öncesi hükümeti sürekli yapmış olduğu yanlışlardan dolayı eleştirin  Cumhuriyet Halk Partisi,  referandum çalışmalarında  vatandaşlara “Evet” denildiğinde nelerle karşı karşıya kalınacağı ve  “Hayır” denildiğinde ise nelerin değişmeyeceği konusunda bir çok bilinmeyenleri anlatacak. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?