Erdoğan'dan 'Referandum' Paylaşımı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 16 Nisan'da yapılacak olan referandum öncesinde Türkiye'nin birçok ilinde gezerek vatandaşlara 16 Nisan'da neden “ evet” demeleri hakkında açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, özellikle kurucusu olduğu AK Parti'nin her seçimde birinci olduğu illerden olan Malatya, Elazığ ve Adıyaman gibi illerde konuşmalar yaptı.

Erdoğan'dan 'Referandum' Paylaşımı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 16 Nisan'da yapılacak olan referandum öncesinde Türkiye'nin birçok ilinde gezerek vatandaşlara 16 Nisan'da neden “ evet” demeleri hakkında açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,  özellikle  kurucusu olduğu AK Parti'nin her seçimde birinci olduğu illerden olan Malatya, Elazığ ve Adıyaman gibi illerde konuşmalar yaptı.

AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi tarafından Meclise sunulan anayasa değişikliğinin oy çokluğuyla referanduma taşınması ile birlikte şimdi herkes referandumdan çıkacak sonucu merakla bekliyor. Cumhuriyet Halk Partisi, HDP ve birçok Parti'nin yeni anayasa değişikliğine “Hayır” dediği referandum öncesi AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi çalışmalarına büyük bir hızla devam ediyor. Bu çalışmalar kapsamında ülkenin bekası için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan vatandaşlara yapılacak olan yeni değişikliklerle birlikte Türkiye Cumhuriyeti'nin yeni bir anayasaya kavuşacağını ve yeni yapılacak anayasa ile birlikte yargı, yasama ve yürütme gibi güçlerde nelerin etkili olacağı hakkında açıklamalar yapmaya başladı.

YENİ ANAYASA HERŞEYİ DEĞİŞTİRECEK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, herkesin merak ettiği yasama ve yürütme  güçleri arasındaki farklı bir türlü anlayamayanlar ve bu karmaşadan doğacak olan sıkıntıların Türkiye'ye yaramayacağını her seferinde dile getirmeye devam etti. Yaşanacak olan bu karmaşalar dan dolayı Türkiye'nin büyük zararlar da göreceğini vatandaşlarına mesajlarla ileten Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,” Bu sistemin artık temel taşlarını yerine oturmuş bir yönetim anlayışını test etmenin zamanı geldi” dedi.

CUMHURBAŞKANI SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN PAYLAŞIM YAPTI

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Twitter hesabı üzerinden” 16 Nisan'ın güçlü bir Türkiye için ve Lider bir Türkiye için Milat olacağına inanıyorum” mesajını paylaştı. işte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından paylaşılan o mesaj...

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?