Vasfi Keleş, Korkuluklardan Düşerek Can Verdi!

Erzurum'da bir alışveriş merkezinde yaşanan olayda, dengesini kaybederek yere çakılan vatandaş hayatını kaybetti. hayatını kaybeden vatandaşın iş merkezinin dördüncü katından düştüğü öğrenildi.

Vasfi Keleş, Korkuluklardan Düşerek Can Verdi!

Erzurum'da bir alışveriş merkezinde yaşanan olayda,  dengesini kaybederek yere çakılan vatandaş hayatını kaybetti. hayatını kaybeden vatandaşın iş merkezinin dördüncü katından düştüğü öğrenildi.


Erzurum'da Yakutiye ilçesinde bulunan  alışveriş merkezinin dördüncü katında korkulukların önünde bunun 65 yaşındaki vatandaş yere çakılarak hayatını kaybetti.

Erzurum'un Yakutiye ilçesinde Dün saat 12:30 sıralarında yaşanan olayda, Yakut Plaza İş Merkezi'ndeki dördüncü katta esnaf olan oğlunu ziyarete gelen 65 yaşındaki Vasfi Keleş, İş merkezinin son katındaki diğer mağazaları ziyarete çıktı. Bir süre bu kattaki Mağaza sahipleri ile konuşan yaşlı adam, rahatsızlanarak korkuluklara yaslanmak istedi ve destek almaya çalıştı. Destek aldığı sırada dengesini kaybeden 65 yaşındaki yaşlı adam dördüncü kattan 20 metre aşağıya çakıldı ve hayatını kaybetti.

Yaşlı adamın dördüncü kattan aşağı düşmesi ile beraber iş merkezinde çalışanlar sağlık ekiplerine haber verdiler. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaşlı adamın hayatını kaybettiğini tespit etti. Olay yerinde polis ve savcının incelemelerde bulunmasından sonra yaşlı adamın cesedi hastane morguna kaldırıldı.

Yaşanan olayla ilgili savcılıktan tahkikat başlattı

erzurum Vasfii Keleş ölüm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?