Maliye Bakanlığı 300 Personel Alacak!

Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı 300 personel alımı yapacak. Maliye Bakanı Naci Ağbal, sosyal medya hesabı üzerinden alımlar hakkında açıklama yaptı.

Maliye Bakanlığı 300 Personel Alacak!

Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı 300 personel alımı yapacak. Maliye Bakanı Naci Ağbal, sosyal medya hesabı üzerinden alımlar hakkında açıklama yaptı.​

2017 yılının ilk gününden itibaren kamu ve kurumlara alımlar devam ederken Bir açıklamada Maliye Bakanı Naci Ağbal tarafından geldi. Maliye Bakanı Naci Ağbal, resmi Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu duyuruyla Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı’nın  300 personel alacağını müjdeledi.

Sosyal medyayı en aktif kullanan siyasetçiler en başında gelen Maliye Bakanı Naci Ağbal, atmış olduğu tweet ile herkesi heyecanlandırdı. Atama bekleyen için bu haber büyük bir sevinç yaşanmasına neden oldu.

Peki Maliye Bakanı Naci Ağbal tarafından duyurulan Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı 300 Vergi Müfettiş Yardımcısı kadrosu detayları nelerdir?

 Maliye Bakanı tarafından yapılan duyuruya göre Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı 300 Vergi Müfettiş Yardımcısı alımı gerçekleştirecek. Maliye Bakanlığı tarafından yapılan bu duyuruya başvurular 14 Nisan 2017 tarihinde başlayacak 8 Mayıs 2017 tarihinde son bulacaktır. başvurular sırasında 2015 ve 2016 yıllarında ÖSYM tarafından yapılmış olan kamu personeli seçme sınavına girmiş ve puan bazında istenilen puanı alan adaylar bu ilanı başvuruda bulunabilecekler. bu sınav başvurularında toplam 1500 kişilik aday alımları gerçekleşecek. daha sonra puanı yeterli görülen adaylar ise sınava çağrılacaklar.

maliye personel alım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?