İçerde Son Bölümde Dengeler Değişecek mi? Show tv Yeni Bölüm Fragmanı

Show TV ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi içerde 29. Bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. içerde dizisinin yeni yayınlanan fragmanında Kebapçı Celal'in vurulduğu görülüyor. Peki içerde dizisi son bölümde celal ölecek mi? içerde 29 bölüm fragmanında neler yaşanıyor?

İçerde Son Bölümde Dengeler Değişecek mi? Show tv Yeni Bölüm Fragmanı

Show TV ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi içerde 29. Bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. içerde dizisinin yeni yayınlanan fragmanında Kebapçı Celal'in vurulduğu görülüyor. Peki içerde dizisi son bölümde  celal ölecek mi? içerde 29 bölüm fragmanında neler yaşanıyor?


Show TV ekranlarında yayınlandığı ilk günden itibaren izlenme rekorları kıran ve reytingleri altüst eden içeride dizisinde Bu hafta da yine izleyiciler ekranlara bağlanacak. Başrollerinde Çetin Tekindor, Çağatay Ulusoy, Bensu Soral ve Aras Bulut İynemli  gibi birçok ünlü ismin yer aldığı içerde dizisi bu hafta 29. bölümü ile ekranlara geliyor.İçerde'nin son bölümlerinde kadroya dahil olan Kudret,  Celal'i öldürmeleri için mahalleye kendi adamlarını gönderiyor. İçerde 29 bölüm fragmanında Celal'in çatışmaya girdiği ancak ölüp ölmediği anlaşılmıyor.

Her hafta pazartesi günleri Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşan içerde 29 bölümü ile 10 Nisan Pazartesi günü sizlerle olacak.

Geçtiğimiz bölümde pandanın kendi gözü önünde arabanın içinde  yanarak öldürülmesine öfkelenen Kudret,  hayatının en zor anlarını yaşamıştı.  Bu hafta ise  içerde 29 bölümde Kudret yanında yetiştirmiş olduğu Serkan'ı ve adamlarını Celal'i öldürmeleri için mahalleye gönderdi.

 

içerde içerde 29 fragman yeni bölğm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?