Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Memur Alacak mı?

Bünyesindeki boş kadroları doldurmak adına personel alımı yapacağını Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü hem Maliye Bakanlığı’na hem de Devlet Personel Başkanlığına iletti mi?. Peki Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü istihdamı sağlamak adına planlanan personel alımı gerçekleşecek mi? İşte ayrıntılar...

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Memur Alacak mı?

Bünyesindeki boş kadroları doldurmak adına personel alımı yapacağını Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü hem Maliye Bakanlığı’na hem de Devlet Personel Başkanlığına iletti mi?. Peki Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü istihdamı sağlamak adına  planlanan personel alımı gerçekleşecek mi? İşte ayrıntılar...

Uzun zamandır  diğer kurumlarda olduğu gibi Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nün de personel alımlarını adaylar beklemeye başladı. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü personel alımlarını bekleyen adaylar şuan resmi bir açıklamaları beklemeye devam ediyor.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü tarafınca Devlet Personel Başkanlığına gönderilen personel alımı için kadro talebi olacakmı? Maliye Bakanlığınca bu alımlara vize çıkacak mı? 

Devlet Personel Başkanlığına Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Personel Alımı İçin hangi aşrtları isteyecek? Muhtemelen ÖSYM tarafından yapılan KPSS sınavına girmiş adayların başvuru yapmaları bu ilan için beklenmekte. Diğer bazı kurumlarda olduğu gibi Lise, Lisans ve Ön Lisans Mezunları açılacak olan bu ilana başvuru yapabilecekler mi? Genel Şart ve Nitelikler neler olacak? bu soruların cevaplarını resmi açıklamalar gelir gelmez sizlerle paylaşacağız.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?