İçerde 35. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Sarp Oyuna Geldi?

İçerde 35. bölümde neler yaşanacak? İçerde 35. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İçerde son bölümde Sarp'ın polis olduğu ortaya çıktı mı? İşte ayrıntılar ve yeni bölüm fragmanı

İçerde 35. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Sarp Oyuna Geldi?

İçerde 35. bölümde neler yaşanacak? İçerde 35. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İçerde son bölümde Sarp'ın polis olduğu ortaya çıktı mı? İşte ayrıntılar ve yeni bölüm fragmanı

İÇERDE 35. YENİ BÖLÜM FRAGMANI 


Ay Yapım imzalı ‘İçerde’nin 15 Mayıs akşamı yayınlanan son bölümünün final sahnesi tüm Türkiye’yi ekran başına kilitledi. AB VE ABC1’de reytinglerin zirvesine yerleşen ‘İçerde’de Celal ile Sarp arasındaki hesaplaşmada, Celal’in silahından çıkan kurşunlar Yusuf Müdür’ün kalbine isabet etti. Sarp’ı oğlu olarak gören Yusuf Müdür’ün vedası, izleyicileri hüzne boğdu.
 
Pazartesi akşamlarının zirvedeki ismi ‘İçerde’, geçtiğimiz Pazartesi akşamı unutulmaz bir bölümle ekrana geldi. Bölümde Sarp ve Mert’in nefes kesen, unutulmaz düellosunda iki taraf da kaçmayı başardı. Sarp, düşmenin etkisiyle hastaneye kaldırılırken, bu esnada Celal boş durmayıp Füsun’u kaçırttı. Korktuğu başına gelen Mert, Celal’e Füsun’a karşılık Sarp’ın hayatını teklif etti. Füsun’un, Mert’le olan yüzleşmesi ekran başındakilere duygusal anlar yaşatırken, Celal ile Mert arasındaki pazarlıktan habersiz olan Sarp, Mert ile birlikte annesini kurtarmak için harekete geçti. Sarp, annesini kurtardı ama Celal’in tuzağına düşmekten kurtulamadı. Silahların konuştuğu ve Celal’in Sarp’ı, Mert’in öldürmesini istediği dakikalar heyecanı ve gerilimi doruk noktasına taşırken, bu büyük hesaplaşmanın şoke edici anı Yusuf Müdür’ün, Celal tarafından vurularak hayatını kaybettiği dakikalar oldu. Sarp’ın öldüğünü sanan Yusuf Müdür’ün, onun yaşadığını fark ettikten sonra hayata gözlerini yumduğu an izleyicileri gözyaşlarına boğdu.

Yusuf Müdür, Türkiye gündeminde!
Yusuf Müdür’ün ölümü, sosyal medya mecrası Twitter’ın da gündemine oturdu. #soluksuziçerde etiketi dışında dizinin hayranlarının açtığı #Yusuf etiketi, bölüm yayının ardından TT listesinde üst sıralara yerleşti. Dizinin hayranları, Yusuf Müdür’ün, kebapçıda Celal’e söylediği sözleri sosyal medyadan paylaşarak ona veda etti: “Kötüler hep kazanır! Dünya onlara güzel, istedikleri gibi at oynatırlar! Ama… Kırk yılda bir de olsa iyiler kazanır diyorum! Belki hayatları boyunca sadece bir kere kazanırlar ama tam kazanırlar.” Yusuf Müdür’ü canlandıran usta oyuncu Mustafa Uğurlu, dün akşam ekranlara gelen bölümdeki sahnelerinin çekimindeki performansından sonra set ekibince alkışlandı.
 
Pazartesi akşamlarının zirvedeki ismi ‘İçerde’nin bu haftaki son bölümü; AB’de 8,41 izlenme oranı (rating), 20,74 izlenme payı (share), ABC1 20+'da 8,33 izlenme oranı (rating), 19,46 izlenme payı (share) ile birinciliği göğüsledi. #soluksuziçerde etiketi ise 36.246 tweet atılırken,  Twitter'ın Türkiye gündeminde 7 saat 5 dakika, dünyada ise 6 saat 10 dakika TT listesinde kaldı.
 
Sarp artık tek başına!
Yeni bölümden yayınlanan ilk sahnede Sarp ile Yusuf Müdür’ün oğlu Gökhan’ın gözyaşları, ekran başındakileri derinden etkiledi. Sarp’ın hâlâ polis olduğunu bilen Yusuf Müdür’ü öldüren silahın Sarp’ın elinde olması, onu baş şüpheliye dönüştürecek. Sarp, suçsuz olduğunu nasıl kanıtlayacak sorusunun cevabı büyük merakla beklenecek.

içerde 35 izle bölüm fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?