4-5 Aralık Isparta'da Okullar Tatil mi? Isparta Tatil Haberleri

4-5 Aralık Isparta’da okullar tatil mi? 4-5 aralık Isparta’da okullar tatil oldu mu? Isparta’da 4-5 aralık okullar tatil mi?Kar Yağışı bir çok ilde etkili oluyor.

4-5 Aralık Isparta'da Okullar Tatil mi? Isparta Tatil Haberleri

4-5 Aralık Isparta’da okullar tatil mi? 4-5 aralık Isparta’da okullar tatil oldu mu? Isparta’da 4-5 aralık okullar tatil mi?Kar Yağışı bir çok ilde etkili oluyor. 4 aralık pazartesi ısparta'da okullar tatil oldu mu? 5 aralık salı ısparta'da okullar tatil oldu mu?

Isparta’da etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi. 4 Aralık 2017 tarihinde okullar tatil mi sorusunun yanıtını sizlere vereceğiz.

Geçtiğimiz yıllarda okullar bir kaç gün tatil edilmişti. Bu yıl Isparta’da okullar tatil edilecek mi?

Peki 4-5 Aralık 2017 Cuma günü Isparta’da okullar tatil oldu mu?

Hava sıcaklıklarındaki azalmayla birlikte Isparta ve Burdur illeri ile Antalya’nın iç kesimlerinde kar yağışları bekleniyor. Yarından itibaren Akdeniz Bölgesinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Muğla çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçmesi bekleniyor. 5 Aralık Salı günü bölge geneli yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği , yağışların akşam saatlerinden itibaren iç kesimlerde karla karışık yağmur ve kar yağışına dönmesi bekleniyor. 6 Aralık Çarşamba günü bölge genelinin çok bulutlu, Isparta ve Burdur illeri ile Antalya’nın iç kesimlerinin kar yağışlı geçeceği, 7 Aralık Perşembe günü; bölge genelinin parçalı az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. 8 Aralık Cuma günü ise soğuk ve yağışlı sistemin ülkeyi terk etmesi bekleniyor.
Isparta İlçelerinde Okullar Tatil Mi?


» Aksu » Atabey » Eğirdir » Gelendost » Gönen » Keçiborlu » Merkez » Senirkent » Sütçüler » Şarkikaraağaç » Uluborlu » Yalvaç » Yenişarbademli

Valilik henüz açıklama yapmadı.

4-5 Aralık Isparta'da Okullar Tatil mi?
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?