Recep İvedik 5 Fragmanı İzlenme Rekoru Kırdı!

2008 Yılında yapmış olduğu ilk Recep İvedik serisiyle izlenme rekorları kıran oyuncu Şahan Gökbakar, arka arkaya Recep İvedik 2, Recep İvedik 3, Recep İvedik 4 ve son olarak Recep İvedik 5 filmini çıkardı. Şahan Gökbakar'dan 5.'si yapılan Recep İvedik filminin vizyon tarihi belli oldu. Recep İvedik 5, 16 Şubat tarihinde vizyona girmeye hazırlanıyor.

Recep İvedik 5 Fragmanı İzlenme Rekoru Kırdı!

2008 Yılında yapmış olduğu ilk  Recep İvedik serisiyle izlenme rekorları kıran oyuncu Şahan Gökbakar, arka arkaya Recep İvedik 2, Recep İvedik 3, Recep İvedik 4 ve son olarak Recep İvedik 5 filmini çıkardı. Şahan Gökbakar'dan 5.'si yapılan Recep İvedik filminin vizyon tarihi belli oldu. Recep İvedik 5, 16 Şubat tarihinde vizyona girmeye hazırlanıyor.


9 yıl önce 2008 tarihinde izleyicinin karşısına çıkan Recep İvedik, aradan geçen yıllardan sonra serinin son filmi ile yeniden izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Recep İvedik 5 adı altında vizyona girecek olan film 16 Şubat'ta beyazperde de olacak. Şahan Gökbakar'ın yıllardır yapmış olduğu ve en çok izlenen sinema filmleri içerisinde bulunan Recep İvedik 5 ile yeniden hasılat rekoru kırmaya aday görünüyor.


25 MİYON İZLENE ALDI
Şahan Gökbakar tarafından” bir halk kahramanı” olan Recep İvedik ismi ile vizyona giren tüm serilerinde izlenme rekorları kırılmıştı. Vizyona girdikten itibaren Türkiye'de en çok izlenen filmler arasında ilk sıraya adını yazdırmayı Başaran Recep İvedik serisinin sonuncusu olan Recep İvedik 5 şimdiden izleyici tarafından merak edilmeye başlandı. Şahan Gökbakar 16 Şubat tarihinde vizyona girecek olan Recep İvedik 5 filmini fragman görüntülerini yayınladı. Recep İvedik 5 filminin fragmanı ise toplamda 25 milyon kez izlenmeye  ulaştı.


RECEP İVEDİK ŞOFÖR OLUYOR    
Her filminde Partisi'nin ara ile izleyicinin karşısına çıkar Recep İvedik, 16 Şubat tarihinde vizyona girecek olan yeni filminde ise yine bir halk kahramanına oynayarak içlerinde bulunan Mahalle sakinlerine yardım etmeye çalışıyor. Vefat eden bir arkadaşının eşinin ve çocuklarının mağdur kalmaması üzerine kendilerine ait olan otobüsü kullanmayı kabul ederek illi takımı yurt dışına bir spor organizasyonu için götüren Recep İvedik, organizasyonda yaşanan olayları kendi üslubuyla halletmeye çalışınca olanlar oluyor.


FİLMDEN SAHNELER ÇIKARILDI
Kendi sosyal medya hesabı olan Instagram'da fragmanını yayınlayan Şahan Gökbakar, Recep İvedik 5 fragmanı 25 Bin  izleme aldığını ve bu izlemenin ekranı sığmamasından dolayı açıklama yaptı. Recep İvedik 5 filmi vizyona girmeden eleştirilerin odak noktası olmuş durumda. Özellikle Recep İvedik 5 fragmanı da dikkat çeken Azerbaycanlı sporcunun boks sahnesi sırasında yaşadığı atışmada Recep İvedik'in kullanmış olduğu kelime için bir çok sinema eleştirisinden tepkiler geldi. Oyuncu Şahan Gökbakar ise gelen tepkiler üzerine filmde bulunan bu sahnedeki bazı bölümlerin çıkarıldığını açıkladı.

İŞTE BEKLENEN O FRAGMAN

Recep ivedik 5
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?