Hepsiburada E-ticaretin Yıldızlarını Açıkladı

Türkiye'de en çok tercih edilen ve e-ticaret satışının lideri olan Hepsiburada, Türkiye'de 2016 yılında online alışveriş yapılan ve en çok tercih edilen profilleri açıkladı. İşte Hepsiburada tarafından 2016 yılında online alışveriş olarak tercih edilen profiller;

Hepsiburada E-ticaretin Yıldızlarını Açıkladı

Türkiye'de en çok tercih edilen ve e-ticaret satışının lideri olan Hepsiburada, Türkiye'de 2016 yılında online alışveriş yapılan ve en çok tercih edilen profilleri açıkladı. İşte  Hepsiburada tarafından 2016 yılında online alışveriş olarak tercih edilen profiller;

Türkiye'de en büyük e-ticaret durumunu yöneten Hepsiburada, Türk halkı tarafından 2016 yılında tercih edilen online alışveriş deri açıkladı. Geçtiğimiz sene online olarak internetten alışveriş ile ilk öne çıkan ürün teknoloji ürünleri oldu. Teknoloji ürünleri içinde ise yine ilk sırayı akıllı telefonlar aldı. 2016 süresince online olarak internet üzerinden satılan ürünlerde ise el halteri ve bebek bezi gibi ürünler ise ilk 10 içine girerek dikkatleri çekti.

Türkiye'nin en çok tercih edilen e-ticaret sitesi olan Hepsiburada,  2016 yılında Türk tüketicileri olarak tercih edilen online alışveriş ürünlerini ortaya çıkardı. e-ticaretin dev platform olan Hepsiburada verilerine göre, Türk internet üzerinden online olarak "teknoloji" satışta ilk sırayı yıl sonuna kadar hiçbir kategoriye bırakmadı. Teknoloji kategorisinden sonra ise Aksesuarlar 2. sırada yer aldı.

BEBEK BEZLERİ İKİNCİ SIRADA

Hepsiburada 2016 yılı online alışveriş profilinde teknolojiden sonra en çok Türk vatandaşları tarafından tercih edilen ikinci ürünün ise bebek bezi olduğunu açıkladı.

SPOR MALZEMELERİ ÜÇÜNCÜ SIRADA

2016 yılı satış analizine göre Hepsiburada tarafından açıklanan profilde Elektronik, bebek bezi ve en son olarak ise sağlıklı yaşam için spor trendini vatandaşlar tercih etti. Erkek kullanıcıların tercih ettiği’ el halteri’ bayanlar tarafında ise pilates ürünleri ön sıraya çıktı. Bununla birlikte bayanların pilates ürünlerinden sonra eski manken Ebru Şallı'nın çıkarmış olduğu pilates DVD 'i film kategorisinde ise en çok satılan ürün olarak göründü.

 

hepsiburada e ticaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?