Mersin'de Otobüs İçindeki Yolcularla Alev Aldı!

Mersin'in Tarsus ilçesinde yaşanan olayda yolcu otobüsünde başlayan yangın korkulu anların yaşanmasına neden. Seyir halinde giden yolcu otobüsünün alev alması sonucu otobüste bulunan yolcular korku dolu anlar yaşadı.

Mersin'de Otobüs İçindeki Yolcularla Alev Aldı!

Mersin'in Tarsus ilçesinde yaşanan olayda yolcu otobüsünde başlayan yangın korkulu anların yaşanmasına neden. Seyir halinde  giden yolcu otobüsünün alev alması sonucu otobüste bulunan yolcular korku dolu anlar yaşadı.

Mersin'in Tarsus ilçesinde seyir halinde olan yolcu otobüsü bir anda alev almaya başladı. Motor kısmında başlayan yangının kısa bir süre içinde otobüsün alev almasına neden oldu.

Alınan bilgiye göre; Adana'dan Ankara istikametine gitmekte olan Murat Özbek yönetimindeki 01 DHB 95 Plakalı yolcu otobüsünün TEM otoyolu damlama mevkinde saat 18.30 civarlarında motor kısmında başlayan yangından dolayı alev aldığı öğrenildi.

MERSİN İTFAYESİ SÖNDÜRDÜ

Adana'dan Ankara'ya giden yolcu otobüsünde çıkan yangında araçta bulunan 14 yolcunun son anda arabadan çıktıkları ve yaşanan olayda can kaybının olmadığı bilgisi verildi. motor kısmında başlayan yangının bir anda otobüsü aleviler içine alması ile devam eden yangında şoförün otobüsü durdurarak yolcuları tahliye etmesi olası bir faciayı önledi. İhbar üzerine olay yerine en yakın olan Mersin Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri geldi. İtfaiye ekipleri, olay yerine geldiği sırada otobüs tamamen alev almıştı. Mersin Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekiplerince 1 saat süren çalışmadan sonra yangın kontrol altına alınarak söndürüldü.

YOLCULAR BAŞKA ARAÇLARLA  YOLA DEVAM ETTİ

Yanan otobüsten aşağıya inen Yolcuları yine aynı firmaya ait başka bir otobüsün  gelmesiyle yolcular yollarına devam etti. Yanan otobüsün kullanılamaz bir hale geldiği bu korkunç yangın olayında yangının neden çıktığının bulunması için çalışmaların başlatıldığı belirtildi.

 

mersin otobüs yangın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?