Dizi Sirkülasyonu 2017 Yılında Devam Ediyor
Melek Yılmaz

Dizi Sirkülasyonu 2017 Yılında Devam Ediyor

Ekranlara her hafta eklenen dizi sirkülasyonu 2017 yılında da devam ediyor…

2017 yılı ile birlikte yine ilk dizi hamleleri en çok izlenen kanallarından olan ATV’den  geldi. Atv kanalı ilk önce Kerem Bursin'in başrolünde oynadığı” Bu Şehir Arkandan Gelecek” dizisini ekranlara taşırken ardından ise Fahriye Evcen ve  Engin Akyürek'in başrollerini paylaştığı ”Ölene kadar” dizisini yayına sokarak reytinglerini bir kademe daha yükseltti..

“ Kiralık Aşk” dizisini son bölümünü ile izleyicinin karşısına çıkaran Star TV ise  Hatice Aslan, Yusuf Çim, Burak Yamantürk, Gizem Karaca gibi ekranların tanınan yüzlerinin başrollerde olduğu “ İçimdeki Fırtına” dizis,nden sonra Aslı Enver ve  Özcan Deniz'in başrollerini paylaştığı” İstanbullu Gelin” dizisini yayınlanacağını duyurdu.

Star TV ve ATV'den sonra FOX TV'de yeni yayın döneminde “ Çoban Yıldızı”, “ Şevkat Yerimdar”, “ Kırlangıç Fırtınası”, “ Esaretin sensin” ve “Dayan Yüreğim    “ gibi yeni dizilerin fragmanlarını yayınlayarak ekranlara geleceğini duyurmuştu.

Kanal D ise sevilen sinema sanatçısı Erdal Beşikçioğlu'nun başrol oyuncusu olduğu “ Adı Efsane” dizisini yayınlamaya hazırlanıyor. Kanal D ekranlarında diğer bir dizi ise  Hande Soral, Sedef Avcı Yeşim Salkım'ın başrollerini paylaştığı “ Evlat Kokusu”  oldu. 

2017 yılında da izleyiciler yine kendilerini ekranlardan alamayarak, yayınlanacak olan birçok dizinin hayran olacaklar. Açıklanan diziler arasında izleyiciler tarafından en çok oyuncu kadrosu ve konusu ilecöne çıkan dizi Star TV ekranlarında başrollerinde Özcan Deniz ile Aslı Enver'in olduğu” İstanbullu Gelin” dizisi oldu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
18-19-20-21-22 Aralık 2017 Hangi İllerde Okullar Tatil! Tatil Olan İllerin Listesi
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?
Belediye İktisadi Teşebbüsleri nedir?