Donald Trump, Ailesinin Güvenliği İçin Milyon Dolar Harcıyor

Donald Trump, Ailesinin Güvenliği İçin Milyon Dolar Harcıyor

Amerika Birleşik Devletleri'nin yeni başkanı Trump, ailesini korumak için servetini harcıyor. Amerika Birleşik Devletleri'nde Barack Obama döneminin son bulmasıyla yeniden yapılan başkanlık seçiminde ABD'nin yeni başkanı seçilen Trump, ailesinin ve çocuklarının gerçekleştirdiği seyahatlerde onların güvenliklerini sağlamak amacıyla Milyon dolar harcıyor.

DÜNYA - 2017-02-20 23:25:26

Amerika Birleşik Devletleri'nin yeni başkanı Trump, ailesini korumak için servetini harcıyor. Amerika Birleşik Devletleri'nde Barack Obama döneminin son bulmasıyla yeniden yapılan başkanlık seçiminde ABD'nin yeni başkanı seçilen Trump,  ailesinin ve çocuklarının gerçekleştirdiği seyahatlerde onların güvenliklerini sağlamak amacıyla Milyon dolar harcıyor.

Amerika Birleşik Devletleri'nin yeni başkanı  Trump’un  ve ailesinin yeni yaşam tarzları şimdiden ABD'de konuşulmaya başlandı bile. ABD'li vergi mükelleflerine göre Trump, ailesinin yeni yaşam tarzı baya pahalıya mal olacağa benziyor düşüncesi başlamış durumda. Amerika Birleşik Devletleri'nin yerel basınında çıkan haberlere göre ailesinin iç dünyası ile Bağlarını koparma olmasının ardından başkan Trump,  iş seyahatlerinde bulunacak olan çocuklarının Güvenlik masraflarına  şimdiden milyon dolarlar harcamaya başladı.

TRUMP PARA SAÇIYOR

ABD'de görevi ocak ayından itibaren gelmesiyle birlikte  üç defa florida'ya giden Başkan Trump, gitmiş olduğu bu seyahatlerde Toplamda 10 milyon dolar harcadığı öğrenildi. bilindiği üzere ABD başkanları  tatil günlerinin sadece bir bölümünde  Washington’a  100 kilometre uzaklıkta bulunan Camp David’te  geçirmeyi tercih ediyorlardı. ancak yeni başkan Trump ise  bu geleneği bularak baya uzakta bulunan Mar-a Lago malikansesini kullanıyor.

OBAMA 97 MİLYON DOLAR HARCADI

Yeni başkanı Trump’un  dönemi boyunca ne kadar harcama yapacağız şu an için kestirilemez ki, eski başkan Barack Obama'nın ise 8 yıllık görevde olduğu zaman zarfı içerisinde toplamda seyahat yapmış olduğu masrafın 97 milyon dolar gibi olduğu açıklandı

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER